UMRAN OTO EKSPERTİZ

UMRAN® Oto Ekspertiz Merkezi, 30 senelik tecrübeye sahip Ülkü usta tarafından Bayrampaşa da kurulmuştur.

UMRAN® Oto Ekspertiz, İstanbul Avrupa yakasının en kaliteli müşteri portföyüne sahip Rami Oto pazarının yakınında , güleryüzü  ve büyük tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermektedir.

NEDEN UMRAN OTO ?

“Tecrübeli ve Güvenilir” Teknik Ekspertiz Personeli

UMRAN® Ekspertiz merkezlerinde , çalışan her bir teknisyen  en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.   Boya atmamış boya ekspertiz teknisyeni , motor şanzımanı söküp toplamamış mekanik ekspertiz teknisyeni bizim için tercih sebebi olmadığından, her gelen aracın hususiyetlerini kullanıcıdan daha iyi bilen ustalar ile çalışmak bizim şiârımızdır.

Çünkü biz,  aracınızı sizden daha iyi bilmek mecburiyetindeyiz!

UMRAN® bünyesinde ki Baş teknisyenler, 2.El ekspertiz sektörünün en eskilerinden ve en az 50.000 araç ekspertizi yapmış duayen ustalardır.

“Güleryüzlü” Kabul ve Sunum Personeli

UMRAN® ekspertiz merkezi çalışanlar işini seven insanlardan müteşekkildir.  Onlar, tam bir takım ruhuyla işlerine başlar , mutlu ve kaliteli  bir çalışma ortamında işlerini severek ve isteyerek yaparlar , böyle güleryüzlü insanlar pozitif bir yaklaşımla size hizmet üretirler.  Kendilerine verilen tek hedef “Doğru iş” yapmalarıdır.

“Doğru İş” odaklı Yönetim tekniği

UMRAN® ekspertiz merkezleri yönetiminin 1. düsturu “Doğru iş” ‘tir. Bunu sağlamak için tecrübeli teknisyenler bile olsalar bir eğitim sürecinde devamlı kendilerini yeniler ve teknolojiyi takip ederler.

Bu düstur, yönetimin saygısını sevgisini “Memnun çalışan” kriteri takip eder.

Bu münasebetle  asıl gaye, güven telkini açısından müşteriye tam istediğini vermektir.

 

 

TOP